Allianz pojišťovna má nového tajemníka představenstva a nového ředitele úseku školení

Allianz pojišťovna má nového tajemníka představenstva a nového ředitele úseku školení

Praha, 3. února 2012; Tajemníkem představenstva Allianz pojišťovny se 1. února stal Jan Hofta (27) a na pozici ředitele úseku školení nastoupil Igor Šlajchrt (38).

Jan Hofta je absolventem Českého vysokého učení technického a po absolutoriu sbíral pracovní zkušenosti ve skupině Vienna Insurance Group. V České podnikatelské pojišťovně pracoval jako produktový specialista v odboru řízení projektů a podílel se také na vývoji klientského portálu pro pojišťovnu Kooperativa. Hovoří anglicky a španělsky, mezi jeho koníčky patří cestování, četba, lyžování, historie a společenský tanec.

Novým ředitelem úseku školení se stal od začátku února Igor Šlajchrt (38), který do Allianz přišel ze společnosti Generali PPF Rusko. Celou svoji profesní kariéru se zabýval obchodem, trénováním a řízením tréninkových aktivit. Je absolventem Vysoké školy ekonomické a držitelem řady certifikátů z oblasti mentoringu a koučování. Hovoří rusky a anglicky, a protože je rovněž držitelem pilotní licence, svůj volný čas dělí mezi rodinu a letadla.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, a. s., založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

Pro další informace prosím kdykoliv kontaktujte

Václav Bálek, tiskový mluvčí Allianz pojišťovna Telefon: +420 224 405 409 Mobil: +420 605 203 447 Mail: vaclav.balek@allianz.cz www.allianz.cz www.allianzfoto.cz Praha, 3.2.2012

Kontakty

Volejte: 841 170 000 224 405 111

Pište:klient@allianz.cz


Kalkulačka povinného ručení

Najděte si tu nejvýhodnější variantu povinného ručení v naší kalkulačce! Vypočet povinného ručení trvá jen několik vteřin.

Povinné ručení cenník


Aktuality

Allianz pojišťovna podporuje sportovce, kteří usilují o účast na Paralympijských hrách v Londýně

Allianz pojišťovna uzavřela smlouvu s Českým paralympijským výborem o podpoře jeho sportovců v letošním roce a navázala tak na pokračující spolupráci skupiny Allianz s Mezinárodním paralympijským v...

Allianz Slovensko: Nejvíce nehod za volantem způsobují slovenští řidiči narození ve znamení Býka

Z pohledu data narození způsobili podle průzkumu Allianz na Slovensku v uplynulém roce nejvíc nehod z povinného ručení řidiči narození ve znamení Býka.

Allianz varuje: začíná sezóna motorek a nárůstu škod na dvou kolech - doma i v zahraničí

Nejezděte hned na plný plyn – radí v počátku motocyklové sezóny bezpečnostní odborníci z Allianz centra pro technologie v Mnichově.

Archiv aktualit