Informace pro klienta

podle § 21 zákona č. 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí a o změně živnostenského zákona

Provozovatelem stránek www.ABCpojisteni.cz je společnost SK FINANZ, s.r.o.

Pojišťovací zprostředkovatel

Právnická osoba
 
obchodní firma:
SK FINANZ s.r.o.
sídlo:
Tŕnistá 6, 949 01 Nitra, Slovenská republika
IČO:
35 905 913
zápis v OR
vedeno u Okresního soudu Nitra, oddíl Sro, vložka 25243/N
jednatel: Patrik Balla
zápis do registru ČNB:
078842PZ-SK
den zahájení činnosti:
30.10.2004
odpovědný zástupce pojišťovacího agenta, který odpovídá za uzavírání pojistných smluv:
Patrik Balla

Zápis společnosti SK FINANZ s.r.o. v registru pojišťovacích zprostředkovatelů lze ověřit na internetových stránkách ČNB.

SK FINANZ s.r.o. nemá u žádné pojišťovny, s kterou má být pojištění sjednáno, přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech a kapitálu převyšující 10%.

Žádná pojišťovna, se kterou má být pojištění sjednáno, nebo osoba ovládající danou pojišťovnu nemají přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech a kapitálu společnosti SK FINANZ s.r.o., převyšující 10%.

Stížnost na společnost SK FINANZ s.r.o. jakožto pojišťovacího zprostředkovatele lze podat ústně nebo písemně na ČNB, Na Příkopě 28, Praha 1, zelená linka 800 160 170, email: info@cnb.cz. Žalobu na pojišťovacího agenta lze podat u věcně a místně příslušného soudu.

Společnost SK FINANZ s.r.o. prohlašuje, že je smluvně oprávněna sjednávat pojištění pro pojišťovny Allianz pojišťovna, a.s., AXA pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Česká pojišťovna a.s., ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB, Generali Pojišťovna a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Kooperativa, pojišťovna, a.s., Slavia pojišťovna, a.s., Triglav pojišťovna, a.s., UNIQA pojišťovna, a.s., Wüstenrot pojišťovna, a.s., a je povinna poskytovat řádnou analýzu nabídky pojišťoven podle § 21 odst. 7 zák. č. 38/2004 Sb.

Na žádost pojistníka mu bude předložen doklad  o zápisu společnosti SK FINANZ  s.r.o. do registru pojišťovacích zprostředkovatelů a bude mu sdělen způsob odměňování společnosti SK FINANZ s.r.o.

 

 

 

 

Kontakty

Volejte: 841 170 000 224 405 111

Pište:klient@allianz.cz


Kalkulačka povinného ručení

Najděte si tu nejvýhodnější variantu povinného ručení v naší kalkulačce! Vypočet povinného ručení trvá jen několik vteřin.

Povinné ručení cenník


Aktuality

Allianz pojišťovna podporuje sportovce, kteří usilují o účast na Paralympijských hrách v Londýně

Allianz pojišťovna uzavřela smlouvu s Českým paralympijským výborem o podpoře jeho sportovců v letošním roce a navázala tak na pokračující spolupráci skupiny Allianz s Mezinárodním paralympijským v...

Allianz Slovensko: Nejvíce nehod za volantem způsobují slovenští řidiči narození ve znamení Býka

Z pohledu data narození způsobili podle průzkumu Allianz na Slovensku v uplynulém roce nejvíc nehod z povinného ručení řidiči narození ve znamení Býka.

Allianz varuje: začíná sezóna motorek a nárůstu škod na dvou kolech - doma i v zahraničí

Nejezděte hned na plný plyn – radí v počátku motocyklové sezóny bezpečnostní odborníci z Allianz centra pro technologie v Mnichově.

Archiv aktualit