Povinné ručení

Chcete vybrat to nejvhodnější povinné ručení za příjemnou cenu a získat ještě navíc výhody?

Orientace v nabídce povinného ručení není jednoduchá, nechte si poradit s výběrem vhodného pojištění. Není nutné navštěvovat pojišťovnu a trávit svůj čas tam, kde nechcete.

Jediné co budete potřebovat je dobrá káva, zelená karta ke svému stávajícímu povinnému ručení (pokud nějaké máte) a velký technický průkaz vozidla.

Raději si ušetřete čas a místo návštěvy pojišťovny využijte naší kalkulačku povinného ručení, která Vám po zadání požadovaných údajů přehledně zobrazí ceny a rozsah výhod jednotlivých variant povinného ručení.

Další infomace o povinného ručení

Pokud chcete o povinném ručení zjistit víc, připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy související s touto problematikou:

  • Postup při koupi a prodeji vozidla
  • Sjednání povinného ručení po internetu je snadné. Žádné pobíhání, žádné čekání. Dokonce nemusíte pro vypracování nabídky ani uvádět žádné osobní a kontaktní údaje. Srovnáme Vám nabídky pojišťoven do 30 vteřin a je na Vás, kterou z nich si vyberete. NIc Vám nepodsouváme, do ničeho Vás netlačíme. Vy sami rozhodnete, které pojištění je pro Vás to nejlepší.
  • Jak zrušit povinné ručení? Chcete změnit pojišťovnu, vypovědět či ukončit povinné ručení? Nabizíme Vám přehled možností zániku pojištění a vzory jednotlivých formulářů výpovědí.
  • Co dělat při dopravní nehodě, jak hlásit poškození vozidla pojišťovně, jak postupovat při opravě a další užitečné rady
  • Jak funguje Bonus a Malus? Jaký vliv má bonus a malus na cenu povinného ručení? Jak si nárok na bonus uplatnit? Proč nejsou bonusy u všech pojišťoven stejné?
  • užitečné informace a odkazy pro motoristy - kontakty na dopravní inspektoráty, stanice STK, aktuální dopravní informace, atd.
  •  
  •  
  •  

Kontakty

Volejte: 841 170 000 224 405 111

Pište:klient@allianz.cz


Kalkulačka povinného ručení

Najděte si tu nejvýhodnější variantu povinného ručení v naší kalkulačce! Vypočet povinného ručení trvá jen několik vteřin.

Povinné ručení cenník


Aktuality

Allianz pojišťovna podporuje sportovce, kteří usilují o účast na Paralympijských hrách v Londýně

Allianz pojišťovna uzavřela smlouvu s Českým paralympijským výborem o podpoře jeho sportovců v letošním roce a navázala tak na pokračující spolupráci skupiny Allianz s Mezinárodním paralympijským v...

Allianz Slovensko: Nejvíce nehod za volantem způsobují slovenští řidiči narození ve znamení Býka

Z pohledu data narození způsobili podle průzkumu Allianz na Slovensku v uplynulém roce nejvíc nehod z povinného ručení řidiči narození ve znamení Býka.

Allianz varuje: začíná sezóna motorek a nárůstu škod na dvou kolech - doma i v zahraničí

Nejezděte hned na plný plyn – radí v počátku motocyklové sezóny bezpečnostní odborníci z Allianz centra pro technologie v Mnichově.

Archiv aktualit