Začátek kalkulace

Allianz Povinné ručení

ALIANZ POVINNÉ RUČENÍ - KALKULAČKA

Nabídku povinného ručení od Allianz pojišťovny naleznete ihned po vyplnění formuláře kalkulačky povinného ručení. Vyplnit kalkulačku povinného ručení nezabere více než minutu, a výpočet získáte prakticky okamžitě.
 

Výhody kalkulace povinného ručení online

Vyplňte jednoduchou kalkulačku povinného ručení na našich stránkách a klikněte na "Spočítat poviné ručení“. Pak už jenom vyberte nejlepší variantu pro Vás a Vaše vozidlo z tabulky "Povinné ručení kalkulačka" a uzavřete smlouvu. V této tabulce najdete ceny povinného ručení pro rok 2012 srovnané vzestupně od té nejlevnější. Uvedené ceny jsou konečné! Stačí svolit případná doplňková pojištění a dokončit vyplnění formuláře se smluvními údaji a povinné ručení je okamžitě sjednáno s garantovanou cenou.

Proč zvolit pojištění vozidel právě u Allianz?

Allianz Pojišťovna je již 20 let na českém trhu synonymem pro nejkvalitnější pojistné produkty, exklusivní servis a bezproblémové a vstřícné jednání při řešení pojistných událostí.

ALLIANZ AUTOPOJIŠTĚNÍ, to dnes není už pouze špičkové havarijní pojištění, je to i povinné ručení s nejširším rozsahem pojistných krytí a připojištění na českém trhu. I klient, který není ochoten investovat značné částky do exklusivního havarijního pojištění dnes může mít v Allianz povinném ručení špičkovou pojistnou ochranu s řadou výhod havarijního pojištění za výhodnou cenu. 

Sazby povinného ručení u mé pojišťovny neustále rostou – jak mám povinné ručení zrušit a jak uzavřu novou smlouvu?

V první řadě je použijte naší kalkulačku povinného ručení. Vypočítejte si aktuální ceny Allianz autopojištění a vyberte si variantu krytí a připojištění, které odpovídají Vaším potřebám.

Pokud Vás nabídka Allianz povinného ručení oslovila, pak ji jej můžete ihned objednat. Zároveň však neopomeňte zrušit svoji dosavadní smlouvu povinného ručení. Nevíte jak a kdy pojištění  vypovědět? Detailní informace o zrušení a výpovědi povinného ručení jsme pro Vás připravili zde.

Neváhejte a spočtěte si své povinné ručení hned!